Domácí trezory

Domácí trezory

Při výběru trezoru, je hlavním faktorem především účel trezoru. Mezi trezorem do banky, trezorem do firmy a domácím trezorem jsou obrovské rozdíly. Při koupi trezoru byste už měli mít jasno, co budete v trezoru uzamykat. To také většinou udává velikost trezoru. Trezory na cennosti budou mít samozřejmě úplně jiné rozměry, než například trezory na zbraně apod.

Domácí trezory mohou být podle vašich požadavků a možností umístěny prakticky kdekoliv. Menší trezory jsou nejčastěji ukryty například v nábytku nebo vestavěny do zdí či podlah. Trezory větších rozměrů jsou převážně zabudovávány do zdí apod. Trezory zabudované v nábytku jsou poměrně velmi oblíbené.

Na výběr máte z několika různých možností uzamykání trezoru. Kromě klasického zamykání klíčem výrobci nabízí například také odemykání na základě snímání otisků, zadáním číselného kódu nebo jejich kombinací.

Stupeň zabezpečení u trezorů má několik stupňů. Pro domácí trezory většinou stačí první stupně.

Pokud chcete mít naprostou jistotu, že budou vaše cennosti, peníze nebo zbraně v absolutním bezpečí, sáhněte spíše po některém z protipožárních trezorů.

Domácí trezory jsou cenově dostupným řešením pro zabezpečení vašich cenností.

O webu

Webové stránky www.domacitrezory.cz jsou věnované tématu o trezorech všeobecně. Dočtete se něco málo o domácích trezorech, nejčastěji používaných typech v domácnostech a o tom podle čeho trezor do domu vybrat. Prozradíme vám také co jsou to příruční trezory a k čemu slouží, nebo jaké požadavky jsou kladeny na trezory na úschovu zbraní.