Použité trezory

Použité trezory

Chcete nebo potřebujete trezor, ale nemůžete do něj investovat větší finanční částky? Nevadí! I pro vás tu máme řešení.

Cena trezoru samozřejmě stejně jako u ostatních produktů hraje významnou roli i u trezorů. Všeobecně i zde platí, že čím je dražší, tím je také kvalitnější. Rozhodně však nesahejte po trezorech v supermarketech a podobných nespecializovaných obchodech. Často nabízejí velmi levné trezory od neznámých výrobců, které ani z poloviny nejsou schopny zabezpečit vaše cennosti. U zamykání ani samotná konstrukce či materiál neodpovídají mnohdy ani základním bezpečnostním požadavkům. Radši navštivte specializovanou prodejnu a poptejte se po nejlevnějších trezorech od prověřených výrobců.

Poměrně levné jsou také použité trezory. Existují specializované prodejny s použitými trezory (bazary). Najdete zde poměrně široký sortiment různých trezorů na drobnosti, cennosti, klíče či zbraně apod. Obvykle zde kromě prodeje starších trezorů poskytují i opravy trezorů a další služby.

Při nákupu použitého trezoru dostanete od dobrého prodejce záruku a manuál. Při koupi použitého trezoru se zamykáním na klíč si vždy dejte dobrý pozor, aby byl k trezoru plný počet klíčů. U použitých trezorů s číselným heslem tento problém odpadá. Přenastavení hesla je jednoduché a účinné.

Ceny použitých trezorů jsou podstatně nižší než ceny nových trezorů, pokud navíc narazíte na opravdu dobrý trezor, poslouží stejně dobře jako nový. Je však nutné dbát na to, aby byl trezor nepoškozený, nechyběly k němu klíče a aby byl prodejce důvěryhodný, ideálně ověřený. Prodejem použitých trezorů se občas zabývají také prodejci kvalitních nových trezorů. Koupě použitého trezoru zde patří mezi nejbezpečnější nákupy použitých trezorů.

O webu

Webové stránky www.domacitrezory.cz jsou věnované tématu o trezorech všeobecně. Dočtete se něco málo o domácích trezorech, nejčastěji používaných typech v domácnostech a o tom podle čeho trezor do domu vybrat. Prozradíme vám také co jsou to příruční trezory a k čemu slouží, nebo jaké požadavky jsou kladeny na trezory na úschovu zbraní.